Генератор бензиновий Zonsen PB9000EA для забезпечення навантаження до 8,5 кВт. Має розетки для підключення споживачів однофазного струму 230 В, а також розетку для живлення трифазного струму 380 В, Генератор оснащений 4-тактним 459 см. кубічним бензиновим двигуном з електричною системою запуску.
Працюючи на 50% потужності генератор забезпечує до 10 години безперебійної роботи, запас палива забезпечує 27-літровий бензобак. Вага генератора 92 кг, має колеса для зручного транспортування.
Потужний генератор може застосовуватися в місцях, де потрібне велике споживання: магазини, виробництва та будівельні об'єкти.
Генератор бензиновий ZONSEN має просту та зрозумілу панель управління, вольтметр. Розетки відмінно захищені від попадання пилу і завдяки поворотному механізму кришки.
Автоматичний регулятор напруги AVR забезпечує стабільний рівень напруги за динамічних навантажень. Це захистить інструмент від швидкої поломки та дозволить підключати до нього чутливі споживачі, такі як бойлер, холодильник, телевізор, освітлення будинку та інші.
Суворі перевірки та випробування протягом всього процесу виготовлення - від надходження деталей до упаковки, забезпечують гарантію якості та довгої роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zongshen |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 8 кВт |
| Максимальная мощность | 8.5 кВт |
| Коэффициент мощности | 0.25 |
| Время непрерывной работы | 10 час |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 459 куб. см |
| Объем топливного бака | 27 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 715 мм |
| Высота | 605 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Вес | 92 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Ручка для переноса | Да |