Бензиновий генератор PB3000EA професійної категорії, призначений для найвибагливіших споживачів.
Ця модель має максимальну потужність 2,8 кВт. Його 4-тактний двигун з розподільчим двигуном OHV та повітряним охолодженням забезпечує оптимальне обслуговування для вимогливих енергетичних потреб. Має електрозапуск.
Виготовлений з місією надійного, тривалого постачання електроенергії та гарантією найкращої якості завдяки потужному двигуну, який підвищує ефективність та безпеку, гарантуючи легкий та плавний старт у будь-яких умовах. Бензогенератори ZONSEN має просту та зрозумілу панель управління, вольтметр. Розетки відмінно захищені від попадання пилу і завдяки поворотному механізму кришки.
Автоматичний регулятор напруги AVR забезпечує стабільний рівень напруги за динамічних навантажень. Це захистить інструмент від швидкої поломки та дозволить підключати до нього чутливі споживачі, такі як бойлер, холодильник, телевізор, освітлення будинку та інші.
Суворі перевірки та випробування протягом усього процесу виготовлення – від надходження
деталей та до упаковки, забезпечують гарантію якості та довгої роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zongshen |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Максимальная мощность | 2.8 кВт |
| Коэффициент мощности | 0.2 |
| Время непрерывной работы | 11.5 час |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 208 куб. см |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 610 мм |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Вес | 46 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Ручка для переноса | Да |