Бензиновий генератор PB6003EA комбінований з розетками 230 В та 380 В.
Бензинова електростанція є самостійним джерелом електричного струму. Вироблену електроенергію можна використовувати для живлення двигунів, освітлення, опалення, машин та інших приладів.
Генератор PB6003EA є портативним і служитиме джерелом електроенергії в котеджах, магазинах, аптеках, а також під час будівництва та ремонту.
Бензинова електростанція оснащена 4-х тактним двигуном з повітряним охолодженням, має електричний запуск, 100% мідна обмотка, мінімальний рівень шуму 78 дБ, надійний двигун об'ємом 420 см.куб забезпечує надійну роботу протягом 10 годин.
Розроблені для ринку країн ЄС, Америки та СНД, згідно з передовими стандартами якості та безпеки.
ZONSEN – одні з найбільших світових виробників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zongshen |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Коэффициент мощности | 0.2 |
| Время непрерывной работы | 10 час |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Объем топливного бака | 27 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 715 мм |
| Высота | 605 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Вес | 80 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Ручка для переноса | Да |