16 381 ₴
дуже гарне схоплювання
гарна проникна здатність
Пароізоляція на основах із залишковою вологою
Сфера застосуванняГідроізоляція на цементних основах із залишковою вологістю макс. до 5 CM-% (6 Gew-%)
Ґрунтовка перед нанесенням паркетних клеїв STAUF PU, SPU або SMP
Ґрунтовка перед нанесенням шпаклівок STAUF (пісок)
Після ґрунтовки перед шпаклювальними роботами з використанням шпаклювальних мас STAUF (з використанням STAUF VDP 160 як адгезійного мос
Сполучна на основі епоксидної смоли для виготовлення стяжок і будівельних розчинів із реактивних смол без вмісту води
Відповідні основиЛитий асфальт
Бетон C 25 / 30 згідно з DIN 1045 (шорстка поверхня)
Сульфат-кальцієві (текучі) стяжки (не як захисна ґрунтовка)
Дерев'яні основи (паркет, дошки)
Деревно-стружкові плити V100 (E1) плити OSB
Камінь, кераміка, террацо, плитки
Гіпсоволокнисті плити без покриття
Основа ZE 30 згідно з DIN 18560, частина 3 (шорстка поверхня)
Ланцюгові стяжки
Ланцюгові стяжки, бетонні основи з підвищеною залишковою вологістю
Властивості продуктудобра схоплива здатність на різних матеріалах
легко наноситься
Зниження інтенсивності дифузії водяної пари на основах із залишковою вологою
Колірбезбарвний
Час використання30 хвилин за 30 °C
45 хвилин за 20 °C
Расход на м²400 г під час нанесення валиком
Час висиханняприблизно 16 годин за 20 °C і 50% відносної вологості повітря
Додаткові вказівки 1Під час нанесення другого шару ґрунтовки STAUF VEP 195 як паровий бар'єр.
Перед приклеюванням із застосуванням реактивних клеїв (PUK-, SPU-, SMP- та EP-серія): За умов, що виходять за межі приписів відносно проміжку часу між ґрунтуванням і приклеюванням, щодо кліматичних умов (температура та вологість повітря), обов'язково встановлена та необхідна піскоструминна обробка.
У разі безпосереднього наклеювання з використанням реактивних клеїв або перед нанесенням адгезійної ґрунтовки:
Якщо через несприятливі кліматичні умови, наприклад, за низьких температур або у разі перевищення точки роси, відбудеться утворення карбамату (поверхня ґрунтового покриття після мінімальної тривалості сушіння, що дорівнює 16 годин, все ще злегка. липка), то ґрунтове покриття треба рівномірно підшліфувати машинним способом.
Кліматичні умови в приміщенні для застосуваннятемпература не нижче 15 °C, відносна вологість повітря 75%, максимальна вологість повітря 65%
Клас небезпеки під час транспортування9
Термін зберігання12 місяців
GiscodeRE1
EmicodeEC1 plus
Наявні в розпорядженні розміри тари10 кг Жерстяна тара з порожнистою кришкою
3 кг Жерстяна тара з порожнистою кришкою
Компонент смеси A2
Компонент суміші B1
Клас небезпеки під час транспортування 2K8
Номер UN для транспортування3082, 2735
Перед укладанням перевірити основу згідно з DIN 18356 або DIN 18365. Серед іншого, основа має бути міцною на стискання і міцною на розрив, не мати тріщин, мати поверхневу міцність, бути просохнутою впродовж тривалого часу, рівним, чистим і вільним від роздільних матеріалів, обпалених шарів і т.д. Також необхідно оцінити пористість і шорсткість поверхні. Треба перевірити вміст вологи й абсорбційну здатність цементних (текчих) і сульфат-кальцієвих (текчих) стяжок, а також вологість повітря в приміщенні та температуру основи. Сульфат-кальцієві (текучі) стяжки та магнезійні стяжки мають сохнути тривалий час, на цементних основах із залишковою вологістю може застосовуватися як паровий бар'єр ґрунтовка STAUF з нанесенням у два шари. Максимально допустима залишкова вологість становить для цементного стягування 5 СМ-% і для бетону 6 відсотків за масою.
Підготовка основи забезпечує готовність основи до укладання, зокрема основа має бути чистою, міцною, шорсткою, за потреби, здатним вбирати вологість, рівним, просохнувши в продовженні тривалого часу, не має мати тріщин. Механічне попереднє оброблення основи (оброблення віником, відсмоктування, машинне очищення щіткою, шліфування або полірування, фрезерування, дробострумене очищення) треба проводити залежно від вигляду та стану основи. Тріщини та стики, крім температурних (деформаційних) швів або інших швів, зумовлених конструкцією, необхідно заробити за допомогою литтяної смоли STAUF і скоб для стягування. Отвори та заглиблення можна заповнити стійкою шпаклівкою STAUF.
З'єднання компонентів: кришку та дно верхньої частини тари (повільна кришка) проткнути в декількох місцях великою викруткою або таким інструментом і повністю виливати (приблизно 2 хвилин) затверджувач в нижню частину тари (містить компоненти смоли). Тільки після цього зняти спорожнену кришку. Обидва компоненти перемішувати з (прим. 600 - 800 об./хв.) за допомогою дриля або електричної заважки з одноразовим змішувачем доти, поки не буде отриманий рівномірний колір (не менш ніж 2 хвилини). Звертати увагу на повне перемішування в зоні стінок і дна. Завжди замішувати повну тару, щоб зоблювати необхідні пропорції змішування. Температура обох компонентів має бути під час змішування не менш ніж 15 °C. Для виготовлення стяжок і ремонтних розчинів додати кварцовий пісок STAUF (фракція 0,4-0,08 мм) до змішаної реактивної смоли та заважати електричній заважкою не менш ніж 2 хвилини. Витрата на см шару та кв.м становить приблизно 2,5 кг STAUF VEP 195 + 25 кг кварцового піску STAUF (пропорції змішування: 10 частин кварцового піску STAUF на 1 частину STAUF VEP 195); наприклад, під час застосування як плавальних стяжок у житловому будівництві. Витрата на см шару та кв.м становить приблизно 5 кг STAUF VEP 195 + 25 кг кварцового піску STAUF (пропорція змішування: 5 частин кварцового піску STAUF на 1 частину STAUF VEP 195). Наприклад, під час застосування як пов'язаного стяжки в промисловому будівництві.
Приготовлену до використання ґрунтовку нанести один раз спеціальним пристроєм упродовж зазначеного часу оброблення, водночас не допускати утворення калюж. Безпосередньо після нанесення ґрунтовки густо посипати сухим кварцовим піском STAUF (зернистість 0,4-0,8 мм, витрата приблизно 2,5-3 кг/м2). Під час використання ґрунтовка на основі смоли як паровий бар'єр відмовляється від засипки першого шару піском і не раніше ніж через 12 годин, але не пізніше, ніж за 48 години наносять другий шар, який потім безпосередньо після нанесення покривається відповідним піском. Через 2 години зайвий пісок змітається й відсмоктується. Після оброблення піском поверхню можна зашпаклювати шпаклівкою STAUF або прямо заклеїти за допомогою клеїв STAUF PUK або SMP. Упродовж від хв 24 до макс. 72 години після нанесення ґрунтувальне покриття може бути без попереднього піскоструминного оброблення, безпосередньо обклеєне з використанням клейових PUK, SPU або SMP. Перед будь-яким обробленням ґрунтове покриття має бути неклейким. Упродовж від хв 24 до макс. 72 години після висихання епоксидної ґрунтовки можна, перед нанесенням шпаклювальних мас STAUF замість кварцового піску, нанести STAUF VDP 160 як адгезійну ґрунтовку. Під час застосування стяжки та будівельного розчину з реактивної смоли негайно розподілити змішану до однорідної маси суміш на поверхні основи, розрівняти та розгладити її.
Під час використання як ґрунтовки, що перешкоджає проникненню водяної пари, на цементній стяжці з залишковою вологістю неможливо усунути пошкодження підлогових покриттів і паркету, які виникають через надмірно високу будівельну вологості. За наявності теплої цементної стяжки з підвищеною залишковою вологою треба проконсультуватися з відділом технології застосування фірми STAUF. Не застосовується замість гідроізоляції згідно з DIN 18533.
Основні | |
---|---|
Виробник | Stauf |
Країна виробник | Німеччина |
Тип | Паркет |