8 455,73 ₴
ПРОВЕРКА ОСНОВАННЯ
Перед укладанням перевірити основу згідно з DIN 18356.
Серед іншого, основа має бути міцною на стискання і міцною на розрив, не мати тріщин, мати поверхневу міцність, бути просохнутою впродовж тривалого часу, рівним, чистим і вільним від роздільних матеріалів, обпалених шарів і т.д. Також необхідно оцінити пористість і шорсткість поверхні. Треба перевірити вміст вологи й абсорбційну здатність цементних (текчих) і сульфат-кальцієвих (текчих) стяжок, а також вологість повітря в приміщенні та температуру основи.
Підготовка основи забезпечує готовність основи до укладання, зокрема основа має бути чистою, міцною, шорсткою, за потреби, здатним вбирати вологість, рівною, що просочилася в продовженні тривалого часу, не має мати тріщин. Механічне попереднє оброблення основи (оброблення віником, відсмоктування, машинне очищення щіткою, шліфування або полірування, фрезерування, дробострумене очищення) треба проводити залежно від вигляду та стану основи. Тріщини та стики, крім температурних (деформаційних) швів або інших швів, зумовлених конструкцією, необхідно заробити за допомогою литтяної смоли STAUF і скоб для стягування. Отвори та заглиблення можна заповнити стійкою шпаклівкою STAUF.
Рівності, абсорбційної здатності та шорсткості основи домагаються за потреби за допомогою нанесення відповідної шпаклівки STAUF.
Нанести клей на основу відповідним зубчастим шпателем, водночас за допомогою рівномірного ведення зубчастого шпателя уникати утворення клейових гнізд і занадто товстих шарів клею. Упродовж зазначеного часу для укладання часу укласти паркет в клей, трохи засунути та щільно притиснути.
Необхідно уникати потрапляння клею в стики.
Склею, що міститься в стиках, може негативно вплинути на подальше оброблення поверхні.
Забруднення клеєм можуть видалятися залежно від ступеня затвердіння відповідними очисниками STAUF. Попередньо треба перевірити вплив очисника на поверхню остаточно обробленого на заводі паркету на прихованій ділянці або на зразку.
Затверділі залишки клею можна порівняно легко видалити механічно та майже без залишку, проте, тривалого впливу на остаточно оброблені пошкодженості паркету треба уникати через утворення можливих контурів.
Здатність переносити навантаження залежить від кліматичних умов у приміщенні та кількості нанесеного матеріалу.
У разі необхідного еластичного склеювання необхідно застосовувати непластифіковані клеї фірми STAUF.
Пластифікатори, що містяться в клеї, можуть розчиняти безшовні асфальтові підлоги й, зокрема, можуть погіршувати якість затирання в разі паркету без з'єднання в шпунт і гребінь.
Для склеювання видів паркету без з'єднання в шпунт і гребінь еластичні клеї рекомендуються лише умовніше внаслідок більш низької здатності дотримання заданих розмірів, порівнюючи з твердопластичними або твердоеластичними клеями. Ці різновиди паркету мають склеюватися переважно за допомогою твердоеластичних поліуретанових клеїв STAUF (тип PUK, SPU) або твердопластичних дисперсійних клеїв (тип STAUF M2A).
Клей твердне під час реакції з вологою. Вона є як вологість повітря, деревини або основа. Швидкість твердіння прискорюється завдяки підвищеній температурі довкілля. Тривалість затвердіння зростає з товщиною клейового шару.
Клей, класифікувані за DIN EN 14293 та ISO 17178 як «еластичні», виявляють у затвердженому стані пружні (еластичні) властивості. Водночас еластична механіка передає порівняно нижчі напруги паркету на основу, проте допускає зміну розміру паркетного елемента.
Вища дані відповідають сучасному рівню розвитку. У будь-якому разі їх треба розглядати як ні до чого не зобов'язують, позаяк ми не можемо вплинути на укладку, і умови укладання в кожному місці є різними. Тому претензії, з огляду на ці дані, виключаються. Те саме дійсно для комерційних і технічних консультацій, що надаються безплатно та є ні до чого не зобов'язувальними. Тому ми рекомендуємо провести достатню кількість власних дослідів і самостійно визначити, чи придатний продукт для передбачуваної мети застосування. З появою цих висловлювань вся попередня технічна інформація (пам'яті, рекомендації щодо укладання та інші вирази, призначені для таких цілей) втрачає свою дію.
Наявні в розпорядженні розміри тари18 kg Kunststoffeimer
Emicode
EC1-R plus
Giscode
RS 10
Термін зберігання
12 місяців
Клас небезпеки під час транспортування
—
Кліматичні умови в приміщенні для застосування
температура не нижче 15 °C, відносна вологість повітря 75%, максимальна вологість повітря 65%
Максимальне навантаження
через 48 годин
Час укладання
30 хвилин за 20 °C
Расход на м²
1050 г за допомогою зубчастого шпателя3
1300 г за допомогою зубчастого шпателя4
1150 г за допомогою зубчастого шпателя5
Колір
бежевий
Властивості продукту
стійкий до старіння
еластично деформований
підходить для підлоги з підігрівом
не боятися морозу
дуже добре наноситься
швидко досягає міцності
Відповідні підкладки
Підкладка з поліестерного волокна
Шумоізоляційна плита, не кашована
Відповідні вирівнювальні суміші
STAUF SPP 95
STAUF ES
STAUF FZ
STAUF RM
STAUF PU
STAUF SSP RAPID
Відповідні ґрунтовки
STAUF VDP 130
STAUF VPU 155 S
STAUF VEP 195
Відповідні основи
Сульфат-кальцієві (текучі) стяжки
Вирівнювальні суміші STAUF для паркету
Деревно-стружкові плити V100 (E1) плити OSB
Ланцюгові стяжки
Литний асфальт тільки після ґрунтовки за допомогою STAUF VEP 195
Відповідні підлогові покриття
Паркет із шаристої клейоної деревини на ребро згідно з DIN EN 14761 завтовшки від 16 мм
Дошки з масиву за запитом
Багатошаровий паркет згідно з DIN EN 13489
Мозаїчний паркет згідно з DIN EN 13488
Штучний паркет необроблений згідно з DIN EN 13226 макс. 75 x 600 мм, завтовшки не менш ніж 14 мм
Особливі можливості
еластичне, що знижує напругу паркетне приклеювання
, що застосовується майже на всі типи основ без ґрунтування
залишки клею легко видаляються
не містить води та розчинників
викликає короблення деревини
Основні | |
---|---|
Виробник | Stauf |
Країна виробник | Німеччина |
Кількість компонентів | Однокомпонентний |
Тип | Паркет |